Yapay Zekâ & Veri
Veri ile Hikaye Anlatıcılığı
İçinde bulunduğumuz çağda giderek artan miktarda veri ile karşılaşıyoruz. Bu veriyi işlemek bir maharet olduğu gibi veriyi anlaşılır ve etkili bir şekilde kullanabilmek de önemli bir beceri. Anlattıklarımızı veri ile desteklemek ve veriyi hikayeleştirmek her geçen gün daha önemli olacak. Bu eğitimde katılımcılara bu konuda ilham verici yöntemler ve örnekler ile yetkinlik kazandırmak amaçlanmaktadır....
Veri ve Dijital Araştırma
Yapay zeka teknolojileri sonrası dijital araştırma nasıl şekil değiştiriyor? Veri analizinin bugünü bu oturumda tartışılacak.
Herkes için Yapay Zeka
Yapay zeka teknolojilerinin sadece profesyonel hayatta değil, günlük hayatımızda işimizi nasıl kolaylaştıracağını ve bizi her alanda nasıl daha başarılı kılabileceği örnekleri ve uygulamaları ile bu oturumda tartışılacak.
Yapay Zeka Sonrası Müşteri Dinleme
Müşterinin ürün ve markayla ilgili dijital ortamların tamamında bıraktığı izi analiz etme ve yeni nesil dinleme kabiliyetlerini araştırma oturumudur.
İnsan Kaynakları ve AI
İnsan Kaynakları ekipleri yapay zeka teknolojilerini kullanarak nasıl fark yaratabilir, örnekleri uygulama ve stratejileriyle bu oturumda ele alınacak.
Pazarlamada Yapay Zeka
Pazarlamanın farklı alanlarında yapay zeka nasıl uygulanıyor, örnekleri uygulama ve stratejileriyle bu oturumda ele alınacak.
Yapay Zeka ve Yaratıcılık
Yapay Zeka ve yaratıcılık temelde nasıl birleşiyor? Yapay zeka yaratıcılığı nasıl besler uygulama ve stratejileriyle birlikte bu oturumda ele alınacak.
Prompt Engineering & Content
Prompt engineering örnekleri ve markalı içerik oluşturma uygulama stratejileri bu oturumda ele alınacak.
Şirketler için Yapay Zeka ile Dönüşüm Stratejileri
Yapay zeka ile şirketlerin farklı departmanlarının dönüşüm stratejileri ve örnekleri bu oturumda ele alınacak.