Kayhan Dural
Creative Entrepreneur
  • Eğitmen
  • Keynote & Konuşmacı
  • Workshop

Kayhan Dural Kabataş Erkek Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi mezunudur. Mobil pazarlama ile başlayan sektör hikayesine sosyal medya, veri, strateji ve yaratıcı departmanlarda pozisyonlar ekleyerek 4129Grey, Ogilvy ve AKQA şirketlerinde Chief Digital Officer rollerini üstlenmiştir.

Yerli ve uluslararası ses getiren birçok projenin yaratıcısıdır. 2023 itibarıyla yapay zeka destekli yeni nesil yaratıcı laboratuvar Consciouslab’i kurmuştur. 2024 itibarıyla hayata geçen, lezzet ve veriyi birleştiren girişim Gastromind’ın Co-Founder’ıdır. Yapay zeka, yaratıcılık, pozitif bilim, teknoloji, veri, inovasyon ve felsefe odak alanlarını oluşturmaktadır. Girişimci, danışman ve mentordur. Konuşmacı ve eski progamer’dır.

Engage Prague, World Cyber Games, Brand Week, Webrazzi Summit gibi yüksek profilli global ve lokal onlarca etkinlikte ilham verici sunumlar yapmıştır.  Yaratıcılık, Veri ve Teknoloji domainlerinde yerel ve uluslararası 50’den fazla jüride bulunmuş 10+ kategoride jüri başkanlığı yapmıştır. 2011’den bu yana çeşitli konularda özel programlar ve üniversitelerde eğitmenlik yapmaktadır.

İlgi Alanları:

Yapay Zeka, Yaratıcılık, Teknoloji, Data, Sosyal Medya, Dijital Strateji, Gaming, Dijital Pazarlama, Futbol, Koşu

Konular